39. nädal

By Maris Niinemets

EDIT: Kirjutasin selle hädaldava postituse paar päeva enne kui asjaks läks. :D Nüüd on juba beebi Iti käes ja tudub praegu mu kõrval. Varsti proovin selle pika-pika loo ka kirja panna kuidas Iti sündis. 

Huuh – 39. nädalat!

See, et see number nii suureks on kasvanud, on ka põhjus miks ma nii ammu update’inud ei ole enda tegemisi ja toimetusi. Mulle tundub, et nüüd viimased kaks nädalat on möödunud aeglasemalt kui ülejäänud 37. rasedusnädalat kokku!

Nimelt 37. nädalast alates on laps juba piisavalt “küps”, et sündida. Seega iga päev valitseb hinges ootusärevus. Kui mõni tugevam valusähvakas kusagilt läbi käib, tekib kohe mõte “kas nüüd on minek..” või “kas see on see valu..”.

See on see esmasünnitaja värk ka, et ei tea nagu täpselt mida oodata.

Ükski jope mul enam eest kinni ei lähe. Külmemate ilmadega on natuke probleemne olukord. Õnneks nüüd saabusid soojemad ilmad, otsekui imekombel mind külmumisest päästma.

Üldse olen ma viimane kuu täpselt samu riideid kandnud. Riidekapist on kusagil 5% kasutusel. Ma olen juba nii rase, et isegi mõned raseda riided on mulle väikseks jäänud. :/

Nii ma siis olengi siin kodus, ootan ja proovin erinevaid nippe, et kõhuelanikku välja meelitada.

Vaarikalehe tee. Trepid. Pikad jalutuskäigud. Trepid. Kükid. Saun. Isegi shampus. Kõiksugused variandid on juba ära proovitud!

Aga no lähipäevil ei jää tal kahjuks midagi muud üle, kui need mugavused maha jätta mis talle seal Hotell Emakas pakutakse. Loodame ainult, et see check-out saab võimalikult kiire ja valutu (aga tõenäoliselt mitte) olema.

Seniks, järgmiste postitusteni!

You might also like

Taastumine ja esimesed 2. kuud
Read more

4 comments

Gerli

Kift blogi, toredad ja kasulikud postitused.. Vaprust ja õnne! :)

    Maris Niinemets

    Je! Tore kuulda! Aitäh. :)

Hevelin

Ja mul seisab rasedate kevad-sügis jope kapis…..kapuutsiga ja puha

    Maris Niinemets

    No vot siis.:D Õnneks see oli nii lühike aeg ja haigeks ei jäänud.

Leave a reply