Hello! Maris Niinemets siin. Viimased nädalad on hirmus põnevad olnud. Pulma korraldamine on ikka täisajaga töö. Ma olin üsna pinges need viimased nädalad aga kui pulmapäev käes oli, olin väga rahulik. Teadsin, et enam ei saa midagi teha, olen endast parima andnud ja tuleb lihtsalt nautida seda päeva. Varsti-varsti teen pulmadest ka eraldi postituse ja jagan mõnda pilti mida kusagil veel üleval pole.

Mu juuksed on ka juba palju parem seisus. Ma vist ei olegi siin sellest kirjutanud aga mu juuksed läksid selle pulmastressiga väga palju halvemaks. Esiteks kukkus neid rohkem välja kui tavaliselt ja sõrmed ei tahtnud enam väga hästi juustest läbi minna. Vahepeal mõtlesin, et pärast pulma pean päris palju juukseid maha lõikama aga nüüd on seis juba palju parem. Ostsin mõni aeg tagasi ühe tootesarja šampooni, juuksemaski ja argaaniaõli ja nüüd ainult neid olengi kasutanud. Ma ei tahtnud liigse ülehooldamisega ka enda juukseid koormata ja ma usun, et see on aidanud, et ma just neid kolme toodet olen kasutanud.

Siin blogis tahaks natuke muudatusi ellu viia, nüüd kus mu nimi on muutunud peab ikka blogi ka väikese uuenduskuuri läbima. Järgmine nädal lähengi puhkama ja inspiratsiooni ammutama. Ma ei ole kunagi lennukiga lennanud ja väga kusagil soojal maal ei ole ka käinud (v.a Horvaatias) seega ma niii väga juba ootan seda! #honeymoon

0 comments

Leave a reply