Suur loomaarmastaja nagu ma olen, otsustasin juba mõni aeg tagasi, et muutun natuke teadlikumaks selles valdkonnas mis kosmeetikat ma kasutan ja kas keegi on pidanud kannatama ka selleks, et mina seda kasutada saaksin. Üsna paljud suured ja tuntud brändid kahjuks katsetavad enda tooteid loomade peal kuid õnneks on tänapäeval olemas ka suurel hulgal neid, kes seda ei tee. Otsustasin, et ma otsin nad üles ja kasutan edaspidi pigem nende tooteid. Järgnevalt esitlen teile kolme esimest lemmikut mida kindlasti julgelt soovitan.

LILY LOLO BB kreemsilikoonivaba BB kreem sisaldab niisutavaid ja anti-bakteriaalseid koostisosi, mis toidavad ja kaitsevad nahka. Looduslik pigment BB kreemis aitab ühtlustada iluvead. BB kreemi koostisesse kuuluvad naatriumhüaluronaat, looduslik aloe ning jojoba õli mõjuvad nahale noorendavalt. Sobib veganitele.

Suvel mulle tavalisi jumestuskreeme väga ei meeldi kasutada, sest nad jätavad nahale liiga paksu kihi ning soojemate ilmadega ma tunnen seda meiki enda näos palju tugevamalt kui külmemal ajal. Seetõttu on BB kreem suvel kasutamiseks mulle ideaalne variant. Õrna katvusega aga piisavalt ühtlustav ning kui on vaja tugevamat katvust kasutan lisaks E.L.F-i peitekreemi. Need kaks koos on kindlasti mu selle suve lemmikud!

Lily Lolo puhul on veel tegemist mineraalkosmeetikaga mis tõttu on seda palju mõnusam (või süümepiinadevabam) tunne nahale kanda, teades et selles kosmeetikas leiduvad koostisosad on puhtamad. Esimene kokkupuude selle brändiga on igaljuhul väga positiivne.

E.L.F HD lifting peitepulk – ühtlustab nahatooni, vähendab miimikakurdude nähtavust ning taastab naha nooruslikkuse ja kauni sära. C-vitamiini, rohelise tee ja mooruspuu ekstraktid aitavad parandada tekstuuri, rahustavad ja pinguldavad nahka.

MESAUDA MILANO extra volume and long ripsmetušš.

Olen täitsa mitut cruelty free ripsmetušši proovinud, aga siiani on need kõik pigem pettumust valmistanud. Üks oli liiga vedel, teine saabus minu kätte üldsegi täiesti ära kuivanuna. Mesauda sattus minu kosmeetikariiulile täiesti esimest korda. Kuna ma pean üsna tihti Tradehouse-is juuksevärve jms ostlema, siis jäi see mulle seal silma. Tegin väheke uurimustööd ja leidsin infot, et Mesauda ei tee loomade peal katseid. Ma loodan, et need on tõesed allikad. Kui kellegil on muud infot siis võib seda minuga jagada.

Igatahes tuššiga jäin ma väga rahule! See püsib hästi peal, ei pudene ja annab ripsmetele volüümikust juurde. Tulevikus julgen teisigi Mesauda Milano ripsmetušše proovida.

0 comments

Leave a reply