Ma olen juba mõnda aega kibelenud kirjutama teile enda uuest äärmiselt meeldivast juuksehooldus toodete avastusest. Viimati ma olin nii elevil siis kui teile Natura Siberica Loves Estonia šampoonist ja palsamist kirjutasin. Eks ma olen vahepeal nii mõndagi uut proovinud aga need on olnud lihtsalt “eh” ehk mitte midagi nii märkimisväärset, et nendest blogipostitus kirjutada.

Mul siin vahepeal olid juuksed päris kuivad. Sõrmedega juustest läbi tõmmata oli võimatu ilma, et nad kinni ei jääks ehk siis mul oli hädasti vaja midagi nendega ette võtta. Võtsin siis ette sellise brändi nagu Davines, mis oli mulle teada tuntud, aga ma polnud kunagi nende tooteid endale ostnud. Valisin sealt välja kõige niisutavamad šampooni ja palsami mis neil olemas oli ning lisaks veel juustesse jäetava hoolduse. Nad olid see eest ka kahjuks ühed kallimad aga mul oli tõesti vaja midagi super hooldavat.

Davines OI šampoon 280ml (17 €), Davines OI palsam 250ml (21 €). Märkasin juba esimese pesu korraga erinevust. Juuksed olid erakordselt pehmemad ja läikivamad.  Davines OI All in One Milk 135ml (22 €). Juuksepiim mida kantakse rätikukuivadesse juustesse, välja ei loputata. Ma olen tavaliselt umbes 10 pumbatäit juuste otstesse hõõrunud. Lisab juustesse sära ja pehmust. Sisaldab ka kuumakaitset, mis on minu jaoks mugav, et ei pea eraldi veel midagi juustesse pihustama. Sisaldab Rocou- õli, millest ma varem midagi kuulnud polnud aga väidetavalt on sellel juustele restruktrueeriv ja juuksekasvu toetav toime ning antiradikaalne kaitse. Sisaldab ka Vitamiin B5’e millel on sügavniisutav toime. Hõlbustab kammimist, pusadega küll pärast probleemi ei ole.


Uskumatu, et ma lõhna kohta ei olegi veel sõnakestki maininud, tavaliselt see on üks esimesi asju mida ma kiidan. Lõhn on igaljuhul teistsugune aga väga hea. Märksõnaks oleks võibolla luksuslik. Olen ka paljudel seda nuusutada lasknud ja võib öelda, et kusagil üheksale inimesele kümnest on see väga meeldinud. Davinesi disainiline lihtsus on ka super tuus! Poelettidel paistavad kindlasti sellega silma. Mina soetasin need endale Hairline’ist aga kindlasti leidub neid veel Kaubamajas, Tradehouse’is, I.L.U’s ja PRO kosmeetikas.

//
So recently I have been loving the Davines OI products. I purchased the shampoo, conditioner and All in One Milk. It was my first time using Davines products and  I was super impressed. My hair felt much softer and shinier already after the first wash. Before I started using them my hair was in a pretty bad condition. They were super dry and they looked .. well, lifeless really. So I went to the shops and decided that I need to invest a bit more on my hair this time. The OI shampoo cost 17€, the conditioner 21€ and the OI All in One Milk 22€. They are a bit pricy but it was worth it. My hair is much softer, shinier and healthy looking. I don’t have to worry about my hair being tangled and there’s absolutely no frizz.
And although they are quite expensive they have lasted quite long. So if your hair needs a special treatment then I would definitely recommend the Davines OI products.

0 comments

Leave a reply