Olen punastest juustest peaaegu, et täiesti lahti saanud. Selleks kulus mitu värvimist ja mitu blondeerimist ja mitu toonimist. Mul oli enda juustest nii kahju! Kõige nõmedam oli see vahepealne periood, kus värv ei olnud ei punane ega pruun. Ja siis oli selline rahulolematu tunne igakord kui peeglisse vaatasin. Mu juuksed ei võta väga hästi blondeerimist vastu, nad muutuvad üsna kuivaks ja hädiseks, seega ma olen üritanud neid nüüd hellitada. Olen isegi hakanud õhtuti juukseid pesema, et föönitamisest hoiduda ja isegi söön spets vitamiine juuste-naha-küünte jaoks.

Aga küllalt mu juustest! Kuidas mul muidu läheb? Well, see aasta algus on olnud veidi raskem kui mõni teine aga läheb ikkagi hästi! Mul õnneks ei püsi kurb tuju kunagi kaua. Mul on mõned nipid kuidas kurba meeleolu eemale peletada. Esiteks tuleb kellegile enda murest rääkida! Minu puhul on see tavaliselt Risto aga see võib ka olla mõni sõbranna, ema või ükskõik keda usaldad ja kes sind hästi tunneb. Teiseks on hea vahel mõtted eemale viia ja sellega aitavad suurepäraselt raamatud või filmid. Kolmandaks – muusika! Ma kasutan muusika kuulamiseks Spotifyd ja tavaliselt teen iga kuu uue playlisti uute lugudega mis mulle meeldivad. Klapid pähe ja väike jalutuskäik värskes õhus teeb alati pea selgeks ja tuju paremaks. Neljandaks on oluline endale teadvustada, et negatiivsed mõtted ei vii kuhuni ja need tulle emale peletada.
“It all begins and ends in Your mind. What You give power to, has power over You”

//

So I’ve almost got rid of my red hair now! It took several colourings and we had to bleach them two times. I was scared that I would be bald after those several procedures. From now on I’m going to spoil them with moisturisers and I’ve even started to take special vitamins for hair, nails and skin. But enough about my hair! If you would ask how I’m doing, I would say that the beginning of this year has been a bit rough, but I would still say that I’m doing good! I have a few tricks how to cheer myself up whenever I’m feeling a bit sad. Firstly I think talking to somebody always helps. It obviously has to be someone You trust and who knows You. Secondly I like to read books or watch movies whenever I feel like my life sucks. It gives you someplace to go, to escape, just for a little while! Thirdly – music! I use Spotify to listen music. Every month I make a new playlist with my new favourite songs. And I just know that putting my headphones on and going for a walk always makes me feel a lot better. And last but not least (and this might be the most important one) – thinking positive! I know that it has a huge impact on everything. You can’t live a positive life with negative thoughts. “It all begins and ends in Your mind. What You give power to, has power over You”

0 comments

Leave a reply