Tere armsad! Kõigepealt tahan soovida teile imelist jõuluootus aega! Kohe-kohe ongi detsember käes ja ma olen enam kui kindel, et 24. detsember saabub ka palju kiiremini kui me arvata oskame, seega nautige seda vahvat aega!

Nagu eelnevad neli aastat on juhtunud, juhtus ka see aasta nii, et valmisid minu enda tehtud jõulukaardid. Sel korral said nad eriti varakult valmis, mille üle on mul tegelikult hea meel, sest jõuluajal on niigi palju tegemist.

Ning nüüd on teil ka veel piisavalt aega, et jõulukaarte meisterdama hakata. Mina olen saanud enda meisterdamise asjad Vunderist, mis asub Mustamäe teel. Seal on palju ägedaid käsitöö asju.

Viimased kaks aastat olen detsembris haigeks jäänud ja see aasta mõtlesin juba varakult, et see aasta ei tohi nii juhtuda, sest enne jõule tahavad ju kõik enda juuksed korda saada ja ma pean olemas olema!
Teoreetiliselt mu plaan õnnestus, sest ma jäin paar päeva enne detsembrit haigeks. Õnneks tundub see praegu olevat vaid väike külmetus ja loodame, et saan paari päevaga korda ja ülejäänud kuu olen terve kui purikas!

DSC_0038-horzDSC_0082DSC_0084

0 comments

Leave a reply