VIHULA MÕIS. Risto & ma käisime meie esimese pulma-aastapäeva puhul Vihula mõisas puhkamas. Jäime mõlemad sellega väga rahule, see on kindlasti siiani kõige lemmikum SPA kus me käinud oleme! See on väga looduskaunis kohas, Tallinnast umbes 1h 20 minuti kaugusel. Seal on väga palju erinevaid tegevusi mida harrastada – golf, mini golf, võimalus rentida jalgrattaid, ujula, ratsutamise võimalus, paadiga sõit.  Mõlemad võtsime ka seal olevas öko-spas ühe kehahoolduse mis oli ääretult lõõgastav ja mõnus. Seal on hästi palju erinevaid hooneid, mis tekitab ka sellise privaatsema tunde. Kõik SPAd kus ma varem käinud olen, on eksisteerinud üsna tsivilisatsiooni lähedal, kuid Vihula puhul mulle just meeldis see, et see oli nii eemal kõigest ja nii ilusa looduse keskel.


MACADAMIA ŠAMPOON & PALSAM. (100ml/€7.95) Kuna suvel tuleb ette rohkem liikumist, ostsin endale tillukesed Macadamia šampooni ja palsami, mida oleks kergem igale poole kaasa võtta. Lisaks ostsin ka sellepärast need nii väikesed, et ma kunagi ostsin suure pudeli Macadamia kõige niisutavamat šampooni ja see lihtsalt ei sobinud mu juustele üldse. Seega ma ei tahtnud teist korda sama ämbri sisse astuda. Kuid mingi hetk tagasi tuli Macadamia välja uute weightless moisture šampoonide ja palsamitega, mis tõotasid mu juustele paremini sobida. Juuksed jäid pärast pesu väga pehmed ja väga-väga hästi lõhnavad! Lisaks on need gluteeni, parabeeni ja sulfaadivaba.

ROHELINE TEE VITAMIINIDEGA. (€5.90) Nüüd on Eestis saadaval tee joogid vitamiinidega. Mina proovisin esimeseks  sidruni ja virsiku maitselist teed, mis sisaldab 9 olulist vitamiini (vitamiin C, vitamiin B kompleks –  biotiin, vitamiin В3, pantoteenhape ehk vitamiin B5, vitamiin B2, vitamiin B6, vitamiin B1, foolhape, vitamiin B12) kardemoni, rosmariini ja rohemünti. Nagu ma varasemalt korduvalt maininud olen, siis ma joon väga palju teed. Vitamiinidega on aga nii, et koguaeg unustan neid võtta! Seega vitamiinidega tee on minu jaoks täiuslik kombo.

GILMORE GIRLS. Ma käisin juuli lõpus tarkusehammast eemaldamas, millest võibolla isegi kirjutan eraldi postituse, sest see oli lihtsalt omaette huvitav kogemus. Igaljuhul pärast seda ei olnud ma võimeline väga muud tegema kui diivanil lamama ja selleks, et valult mõtted eemale viia mõtlesin, et vaataks midagi mis oleks selline easy ja uplifting. Mul tuli meelde, et mu sõbranna Getu ütles, et Gilmore Girls on väga tuus ja, et ta on seda mitu korda otsast lõpuni vaadanud ja kuna Getu on väga usaldusväärne allikas otsustasin anda sellele seriaalile võimaluse. Mul on heameel, et ma seda tegin, sest see oli kõike eelmainitut ja mu tarkusehamba eemaldamisest taastumine oli natuke vähem piinarikas.

0 comments

Leave a reply