Juuli on juba varsti läbi saamas ja ma ei ole isegi veel ujumas käinud. Ei meres, ei jões, ei järves ei ole käinud. Ja eile ma märkasin, et pihlakad hakkavad juba vaikselt punetama. Judinad käisid läbi, sest vanasti mu kooli õppealajuhataja ütles aktustel ikka, et kui pihlakad punetavad siis see tähendab, et tuleb kooli minna. Kooli ma küll minema ei pea, aga sügise tulekut tähendab see sellegipoolest. Ühesõnaga mul tuleb nüüd ennast kokku võtta ja noh, vähemalt korra rannas ära käia.

Aga lähme nüüd juuni lemmikute juurde! Juunis tellisin ma endale Inglismaalt mõned meigi tooted ja mõndadega neist jäin ma väga rahule. Ja Inglismaalt tellisin seetõttu, et Eestis lihtsalt ei ole mõningaid brände. :(

NYX soft matte lip cream toonis Stockholm (€ 7.04) Vot sellest huulekreemist või üleüldse NYXi toodetest olin juba ammu palju head kuulnud. NYXi tooted olid ka IluMessil olemas, aga kui mina sinna pühapäeval jõudsin, siis oli sealt juba suurem mass üle käinud. Ainuüksi sinna boksi sisse pääseda oli väga raske, sest ma ei ole üldse osav trügija. Seega leidsin, et oleks lihtsam välismaalt tellida. Tahtsin just sellist nude toonis huulepulka. Mis mulle huulepulkade juurest tihtipeale ei meeldi on see, et nad teevad tihtipeale huuled väga kuivaks. Aga selle NYX huulekreemiga on nii hea see, et praktiliselt ei ole tundagi, et midagi huulte peal oleks ja ta püsib ka väga hästi peal.

TANYA BURR cosmetics Hollywood Eye Palette (€ 7.68). Ma olen juba ammu mõelnud, et tahaks sellist korralikku lauvärvide paletti osta, aga ma ei suuda otsustada kas Urban Decay või Too Faced. Kas oskate soovitada?
Ja kuna ma ei suutnud otsutada ja viskasin enda eelmise lauavärvide paleti ära, sest see oli juba liiga vana, soetasin endale Tanya Burri Hollywood Eye paleti. Seal on väga ilusad neli värvi ja siiani olen sellega väga rahul. Ja nagu näha, siis ma armastan lauvärvide puhul sooje toone.  Minu lillepärja postituses (mille võid leida siit) olen kasutanud just neid nelja lauvärvi ja samuti ka NYXi huulekreemi.

NURME näopesuseep (€ 6,50). See on minu teine Nurme käsitööseep, sest esimesega jäin lihtsalt nii rahule. Eelmiseks oli kitsepiimaseep, mis on ideaalne kuivale ja tundlikule nahale ja eriti just külmemal perioodil. Suvel muutus kitsepiimaseep mu näole natuke raskeks, sest suvel pole näonahk nii kuiv. Seega asendasin selle Nurme sügavpuhastava seebiga. Eemaldab väga hästi meiki (va. ripsmetušši) ja on 100% looduslik. Kestab väga kaua ja on sõbraliku hinnaga, ehk kui soovid näiteks raha kokku hoida on see suurepärane valik!

GOLDWELL KERASILK RECONSTRUCT (€19,50) juustesse jäetav palsam. Hiljuti tuli Goldwellil välja uuendatud tootesari ja kuna mul sai sellel hetkel kuumakaitse otsa, siis võtsin proovimisele Goldwell Kerasilki rekonstrueeriva juustesse jäetava palsami. See on väga hea lõhnaga! Lisab pehmust ja ühtlasi kaitseb ka kuumuse eest. Aegajalt tuleb ikka föönitamist ette ja suvel on ju ka päike mis juukseid kuumutab, seega kuumakaitse on igati asjakohane. Ja tõesti lisab juustesse ka pehmust!

LUTHER. Psühholoogiline krimidraama. Telesarja nimiosalist, Londoni politsei vanemispektorit John Lutherit, kehastab Idris Elba. 2012. aastal võitis ta selle osatäitmise eest parima lühisarja või telefilmi meesnäitleja kategoorias Kuldgloobuse.
Mingi hetk tuli neid krimi seriaale nii palju, et nad kõik muutusid ühesuguseks. Luther meeldib mulle selle poolest, et ta on nii teistsugune ja nii ettearvamatu, Seriaali kolm hooaega on saadaval ka Netflixis.

0 comments

Leave a reply