Ma sain novembris 25.

Ma tean, et see ei ole kõrge vanus, aga ma ikkagi natuke pelgasin seda numbrit. Lihtsalt sellepärast, et aeg on läinud nii kiiresti. Alles ma sain 20.

Tõenäoliselt on asi selles, et kui ma olin alla 18, siis ma lugesin päevi enda sünnipäevadeni, sest vanemaks saada oli nii “lahe”. Aga nüüd on ju suva sellest numbrist. Mul vahel on hetki kus mul kohe ei tulegi meelde kui vana ma olen.

Kuid siiski mul natukene läks meel ärevaks kui ma mõtlesin selle 25 peale ja peeglisse vaadates mulle tundus, et mu näonahk on nii kuiv, tuhm ja ma juba hakkasin ennast kortsudega ette kujutama. :D

Seega ma tegin internetis natukene “researchi” mis võiks mu näonahka värskendada ja ma leidsin, et paljud soovitavad KIEHL’Si mis on meil Tallinna Kaubamajas täitsa olemas.

Alguses ma natukene kahtlesin, et kas nad ikka sobivad minu kuivale ja tundlikule nahale kui nad on mõeldud kõikidele nahatüüpidele ja sellepärast ma alguses ostsin endale ainult Ultra Facial kreemi ja nad lahkesti andsid mulle teiste toodete testrid kaasa, et ma saaks neid enne proovida.

Ultra Facial Cleanser (150ml 17.99€)
Ultra Facial Cleanser on väga mõnus siidine ja geeljas. Võtab meigi super hästi maha! Ma ei pea näonahka mitu korda puhastama, piisab ühest korrast ja see on täiesti puhas ning ta ei kuivata nahka üleliia. Vahepeal kasutasin näo puhastamiseks näopiima, aga sellega oli enamasti see probleem, et väga palju pidi vaeva nägema, et nägu korralikult puhtaks saada.

Ultra Facial Toner (250ml 17.99€)
Ultra Facial Toner on näovesi mis hoiab naha loomulikku pH-tasakaalu, rahustab ja niisutab nahka. Ma tean, et paljud ei kasuta näovett aga minu kuivale nahale tuleb see küll igati kasuks. Nendest kolmest tootest see on võibolla kõige rohkem sellisem mis wow-efekti ei tekitanud, aga millegi pärast mulle meeldib kui mul on kõik sama sarja tooted. Vähmalt näohoolduses. Ma usun, et nad ikkagi täiendavad teineteist.

Ultra Facial Cream (50ml 25.99€)
Ultra Facial Cream on nii mõnusa kerge konsistentsiga kreem mis niisutab mu nahka pikaks ajaks. Nagu ma mainisin, mul on kuiv nahk ja nii raske on leida head kreemi mis hästi niisutaks aga samas ei oleks ka liiga rasvane. Sobib ka ideaalselt jumestuskreemi alla.

Kui midagi miinuspoolena peaksin välja tooma, siis tõenäoliselt oleks selleks nende krõbedam hind aga ma ei tea kuidas teil on, aga kui ma ostan endale midagi kallimat, siis ma ka kasutan seda kokkuhoidlikumalt ja ma pean mainima, et nad on tõesti juba päris kaua kestnud.

0 comments

Leave a reply