Siin on toimunud väikesed muudatused, juhuu. Suurim neist ilmselt on veebiaadressi muutumine. Mul tekkis mõnda aega tagasi see mõte, et see võiks olla veidi lihtsama sõnaline. Kui ma algselt blogima hakkasin olin ma natuke liiga naiivne ja mõtlesin, et ma teen seda nii eesti kui ka inglise keeles.

Alguses sujus üsna hästi aga mingi aeg ma ei jõudnud kohe üldse enam inglise keelseid postitusi kirjutada ja läksin ainult eesti keele peale üle. Seega ei olnud ka enam oluline, et aadress peaks rahvusvaheliselt arusaadav olema. Teine asi mis ma algselt blogimist alustades mõtlesin oli see, et ma kirjutan enamasti iluvaldkonnast ja mitte eriti endast ega enda elust. Nüüd ma tunnen, et ma võiksin ka aegajalt endast ja enda muudest tegemistest rääkida.

Seega ma tuletasingi enda uuest nimest välja marismets.com’i. Mina olen igatahes põnevil! Varsti on puudel ilusad värvilised lehed ja toas on mõnus küünlaid põletada ja õunakooki küpsetada ja siis on varsti risto sünnipäev ja mu sünnipäev ja siis on jõulud ja – okei, läksin juba liiga hoogu.

2 comments

Veronika

minu synna unustasid!!!!:)

    Maris Niinemets

    Oh ei, sellest tuleb eraldi postitus. :D

Leave a reply