Ma tellisin endale eelmise aasta novembri lõpus inglismaalt Feelunique’st 500ml Moroccanoili šampooni ja palsami. Juhtus see, et möödus kuu aega ja minu pakikest ei olnud mitte kusagil. Võtsime e-poega ühendust ja nad arvasid, et see on jõulumölluga ilmselt kaduma läinud ning kandsid raha tagasi.

Mina ikkagi ei jätnud jonni ja tahtsin Moroccanoili šampooni ja palsami ära proovida, aga seekord tegin tellimuse kodumaa e-poest. Nagu kord ja kohus jõudis pakk paari päevaga kohale.

Aga üllatus-üllatus, mõni päev hiljem oli postkontoris ka mu inglismaalt tellitud tooted. Ma ei tea kus see pakk kõik ära käis, sest see nägi ikka väga räsitud välja. Igatahes oli mul nüüd väga palju šampooni!

Tulles nüüd kasutajakogemuse juurde, ma pean tõdema, et ma ootasin võibolla pisut rohkem. Ilmselt sellepärast, et hind on ju päris krõbe! Reaalselt ma vist ootasin liiga palju, sest ma olin juba nii ammu tahtnud neid proovida ja ma olin neist nii palju positiivset kuulnud.

Juuksed olid pärast pesemist puhtad, siidiselt pehmed ja lõhnasid ulme hästi. Seda ma pean tõesti tõdema, et mul vist pole parema lõhnaga šampooni ja palsamit varem olnud. Hästi mugavad on need pumbaga pudelid ja ütleme nii, et pärast ca üle kahe kuu kasutusel olemist on mul neist üle poole veel alles.   Nüüd vahepeal olen ka teist šampooni kasutanud, sest ma tundsin, et juustel hakkas juba üks ja sama šampoon ära tüütama.


Aga kui nüüd mõelda, et kas ma teist korda sama toodet ostaksin, siis ma poleks selles nii kindel, sest mõni natuke soodsam šampoon teeb ka sama töö ära.

Kurb oli see, et kui ma need tellisin, ei teinud ma piisavalt palju uurimustööd ja arvasin vana info järgi, et Moraccanoil ei testi enda tooteid loomade peal, kuid uue info järgi selgus, et ikkagi testivad, sest nad müüvad enda tooteid ka Hiinas.

HIND 250ml šampoon ja 250ml palsam: 58 eur
CF (cruelty free): EI
VEGAN: EI
SLS ja SLES, parabeeni vaba: JAH

0 comments

Leave a reply