Mr.Blanc

By Maris Niinemets

Kahjuks ei ole mulle ameerikalikku lumivalget naeratust antud. Isegi päris sirgeid hambaid ma ei saanud. Ma pidin 3 aastat breketeid kandma selleks, et enda hambumust lõpuks korda saada. Õnneks koolis oli veel nii mõnigi teine keda oli sama saatus tabanud. Siiski ma mäletan, et kui mul breketid olid, ma nii pelgasin naeratamist ja mul tekkis selline harjumus, et kui ma naersin, siis ma panin alati käe suu ette. Hiljem kui breketid ära võeti jäi see nii mõnekski ajaks veel külge. Seega breketi omanikele soovitus – naeratage julgelt!

Pärast seda kolme aastast breketi rallit olen üritanud enda hambaid tervetena hoida ja nende eest hästi hoolitseda. Selleks olen enda jaoks kaks head abivahendit leidnud.

Olen varem ka proovinud erinevaid valgendavaid ribasid aga enamikega on tekkinud see probleem, et nad teevad hambad tundlikuks ja see on väga ebameeldiv. MrBlanc hambaid valgendavad ribad on aga peroksiidivabad ehk nad ei muuda hambaid tundlikuks ja neid saab rahumeeli kasutada ilma, et pärast valu kannatama peaks.

Ribasid tuleb kasutada iga päev 2 nädalat 3o minutit päevas, selleks et nad saaksid anda maksimaalse tulemuse. Ja kui neid niimoodi järjepidevalt kasutada on võimalik saada enda naeratus umbes 3 tooni valgemaks.

Päris lumivalgeks ma enda hambaid nagu nii ei saa aga mõned toonid valgemaks küll!

Eriti aga meeldib mulle MrBlanc hambaid valgendav pasta. Bambussöega pasta aitab eemaldada hammastelt plekid, mida põhjustavad parkaineid sisaldavad toiduained nagu kohvi, tee, vein ning seeläbi muuta hambad valgemaks.

Kasutada tuleks 2 korda päevas. Kanna hernetera suurune kogus oma hambaharjale. Enne hammaste harjamist võid hoida valgendavat pastat hammastel kuni 1 minut.

Seda on nii lihtne kasutada ja ei nõua üldse palju aega. See on mul juba harjumuseks tekkinud, et pärast tavalise hambapastaga pesemist kasutan alati ka seda valgendavat pastat. Pärast on suus nii mõnusalt puhas ja värske tunne! Sobib ideaalselt neile kellel pole piisavalt aega või pole nii järjekindlad, et valgendavaid ribasid kasutada.

Nüüd saan rahumeeli enda rohelise tee joomist nautida ilma, et plekkide pärast muretsema peaksin!

Endale soetada ja rohkem informatsiooni nende ja sarnaste toodete kohta leiad:

 www.mediron.eu 

Koodiga MARIS15 on Sul hea võimalus soetada Mr.Blanc valgendavad ribad ja pasta -15% soodsamalt!

0 comments

Leave a reply