Kuulge, ma ei ole nii ammu kirjutanud mõnest juuksehooldustootest ja põhjus seisneb selles, et ma lihtsalt ei ole midagi imepärast leidnud. Ma olen vahepeal palju erinevaid šampoone ja palsameid kasutanud aga miski ei ole mulle niivõrd meeldinud mis vääriks teiega jagamist, sest ma tahan tõesti soovitada teile ainult neid tooteid mida ma ise ka väga armastan.

Ja siis ükspäev ma soetasin endale Kaubamajast Natura Siberica Loves Estonia šampooni&palsami ja see oli armastus esimesest pesukorrast. Pakendil on kirjas NO SLS, PARABENS, mis on minu jaoks oluline ja suur pluss.
Sisaldab orgaanilist rukkilille ja rabamuraka ekstrakti ja on toodetud mahepõllunduslikult. Mu juuksed on pärast pesu mõnusalt siledad ja pehmed ning tulevad kerge vaevaga pusadest lahti.

Räägime lõhnast. Ma ei vali šampooni ja palsamit küll kunagi lõhna järgi kuid kui see osutub minu jaoks väga meeldivaks, siis see on ikkagi suur pluss. Sõnad mis mulle selle lõhna kirjeldamiseks pähe tulevad on: värske, eestimaine, ürgne, maalähedane.
Ja mulle meeldib, et ma tunnen seda lõhna enda juustel ka pärast pesu.

Väga patriootliku tunde tekitas minus see šampoon ja palsam, tõenäoliselt on need rabamuraka ja rukkilille mõjud. Mul mõlgub juba mõtteis järgmisena selle sarja dušigeel ära proovida..

0 comments

Leave a reply