Tänu meie perekonnale ja sõpradele oli meie pulmapäev ülituus! Kunagi ma mõtlesin, et ma ei tahaks suurt pulmapidu, kuna mõte terve päev tähelepanu keskpunktis olemisest ja taoliste ülesannete täitmisest nagu “pane nukule mähkmed jalga” ja muudkui “kibe-kibe” ei tundunud üldse ahvatlevana. Seega oli mul mõte, et kui ma kunagi abiellun siis saab see toimuma näiteks kusagil välismaal kahekesi või ainult lähedasemate pereliikmete seltsis. Ma otsustasin ümber kui ma nägin kui elevuses meie sõbrad ja perekond olid pulmapeo ideest ja varsti olin ise ka sellest elevuses!MarisjaRisto-103Tahtsime, et laulatus toimuks vabas õhus ja sobilikku kohta otsisime päris kaua. Lõpuks leidsime Pirgu mõisa ja seal jõe kaldal linnulaulu kuulates toimuski meie laulatus. Ilmaga läks meil hullult hästi! Umbes kuu aega enne pulmi jälgisin erinevaid ennustusportaale (nagu pruudid ikka) ja koguaeg näitas vihmast ilma aga pulmapäeval oli mõnusalt soe ja piisavalt päikseline. Ainult pulmarongis jäime väikese vihmasabina kätte. Väga tänulikud olime selle ilma eest! Laulatuse juurde tagasi tulles, mulle meeldis, et see oli konkreetne, lühike ja ilus! Enda kaunite lauluhäältega rikastasid seda minu õde Veronika ja meie sõbranna Merilin.MarisjaRisto-280Küünipulm oli samuti üks meie soovidest ja leidsime ühe potensiaalse küüni Raplamaalt, Ohukotsust. Dekoratsioonidega jändasid minu imelised pruutneitsid Getriin ja Kadri. Ilma nendeta ei oleks see päev pooltki nii tuus olnud kui see seda oli! Nad nägid tõesti ulmeliselt palju vaeva ja ma ei tea kuidas mul nii heade sõbrannadega vedanud on! MarisjaRisto-294Head sööki pakkus meile Q – catering. Ma ise ei jõudnudki väga palju toitu maitsta aga kuuldavasti oli söök väga maitsev! Siiani kuulen külalistelt kiidusõnu pulmakoogikeste kohta. Need olid tõesti super nunnud ja head! Autoriks oli meie andekas sõbranna KetilyMarisjaRisto-233Külalisi lõbustasid meie toredad sõbrad Lauri ja Mihkel. Tegid vahvaid mänge ja arvestasid meie soovidega. Oli palju vahvaid pulmaameteid nagu kummardaja, kriitik, tantsulõvi jpm. Ka pruudirööv leidis aset aga õnneks olid mul üsna malbed ja kogemusteta röövlid. Päästmine oli palju hirmsam. Pulmaleht oli meil samuti väga vahva, põhjalik ja nii põnev oli seda lugeda! Selle autoriks oli jällegi pruutneitsi Kadri. Muusikat tegid väga andekad Ardo Roosild ja Steffi Viita. Külalised said tantsuhoo üsnagi ruttu sisse. Meie lahkusime peolt säraküünalde saatel kesköö paiku aga kuuldavasti pidu sellega sugugi veel läbi ei saanud. MarisjaRisto-71Nüüd natuke inimestest ja asjadest mis mind aitasid ilusaks teha. Kui soovid osta endale pulmakleiti Tallinnas siis soovitan kindlasti Anna-Bella salongi. Seal on ülisõbralikud ja abivalmid teenindajad ja suurim valik kleite!
Minu imeilusa kimbu ja kõik muud lillekaunistused mis meil pulmas olid (ja neid oli väga palju) valmistas Rikets Lilled. Minu soengu tegi mu sõbranna Mariliis Tamm ja jumestuse Kerstin Koort. Nii soeng kui ka meik olid täpselt sellised nagu ma soovisin!
Last but not least – kõikide nende imekaunite fotode autoriks on Hanna Odras! Me tundsime ennast Hannaga pildistades väga mugavalt ja tulemusega oleme muidugi ääretult rahul.
Kõiki inimesi keda selles postitused nimetanud olen julgeme kahe käega soovitada. Paljudel teist on ju kindlasti see päev veel ees. Me jäime enda päevaga väga rahule ja oleme väga õnnelikud, et meil nii toredad pere ja sõbrad on. Aitäh kõigile kes mingil viisil aitasid ja ka neile kes lihtsalt peol lõbusad olid. Eks me jääme nüüd ootama neiu pulma kes pruudikimbu kinni püüdis. ;)

0 comments

Leave a reply