Märkamatult on mu viimasest postitusest möödas rohkem kui kuu aega. Vahepeal lihtsalt olid kõik tavapärased asjad elus tagaplaanil.

Nagu ma augusti lõpus pidulikult Facebookis teatasin, alustasin ma septembris uues kohas tööd. Nüüd juba mõned nädalad seal olnud ja seni on väga vahva! Natuke oli selline tunne nagu läheks kooli, sest ma pidin nii palju täiendama enda olemasolevaid materjale ja töövahendeid. Ja oh, kui väga palju igasuguseid asju juuksuritel tarvis läheb! See materjalide haldamine on põnev aga alguses ikka esitas väljakutse.
Kes soovib mu juurde aega broneerida, siis võib mulle kirjutada või helistada Floris ilusalongi numrbil 5348 6885.

Suuremat rolli mängis septembris see, et me tsillisime siin nädal aega haiglas Ristoga. Mina poolekohaga ja Risto täiskohaga. Süüdlaseks, nagu me haigla saaga lõpu poole alles teada saime, selline väike tegelane nagu puuk. Algas see siis kolm nädalat tagasi kui R’il tekkis palavik. Algselt arvasime nii meie kui ka perearst, et tegemist on tavalise sügis gripiga, sest sümptomid olid väga gripi sarnased. Siis umbes viieks päevaks kadus palavik ära ja mõtlesime juba, et tervis tuli tagasi, kuid siis tõusis jälle palavik koos tugeva peavaluga. Kõik tavalised analüüsid mis perearst tegi olid muideks korras. Seega üks päev kui R oli juba mitu päeva kannatanud, otsustasime pika mõtlemise järel minna erakorralisse. Viibisime seal umbes 4 tundi ja kuna selle aja jooksul ei osanud arstid välja selgitada mis neid sümptomeid tekitab, siis jätsid nad ta haiglasse sisse, et teha põhjalikumad uuringud. Ning nagu ma enne mainisin, alles mõned päevad enne haiglast välja saamist, saime teada mis viga oli. See oli päris jube aeg, mida ei taha meenutadagi, sest me olime teadmatuses ja Ristol oli ikka väga-väga paha. Õnneks on praeguseks kõik juba peaaegu tavapärane ja täh’ kõikidele kes mõtetes R’i tervenemisele kaasa elasid! :)

Salongi jutu juurde tagasi tulles, saab nüüd minu juures ka kuumakääri lõikust ja Joico 4-astmelist juuksehooldust.
Seega ootan teid külla! ♡

0 comments

Leave a reply