Kus ma üles kasvasin? 
Kasvasin üles Kiisal, aga 14.aastaselt kolisin linna.
Mõni lapsepõlve mälestus?
Oh, mul on nii palju toredaid mälestusi Kiisal elamisest. Nii tore oli kasvada üles maal ja põhilised olid muidugi sõbrad kes mul Kiisal ja Kurtnas olid. Kurtnas käisin ma nimelt algklassides. Mulle meenub näiteks mälestus pidžaamapidudest mida me enda klassi tüdrukutega korraldasime või siis niisama Kiisa metsades tuulamised, ükskord isegi eksisin sinna ära.
Kelleks ma väiksena saada tahtsin? 
Alguses tahtsin saada loomaarstiks, siis psühholoogiks ja siis tundus minu jaoks unistuste amet ükskõik mis lennukitega seoses, sest mulle natuke liiga palju meeldivad lennukid. :D
Õde-venda?
Üks vanem õde ja üks vanem vend. Mõlemad väga coolid!
Hobisid?
3-8. klassis käisin ujumistrennis. Vahepeal meeldis mulle kaarte meisterdada, siis huvitusin fotograafiast. Hetkel on mu hobiks enda pulma korraldamine. :D
Lemmik õppeaine koolis käies?
Reaalainetes olen ma alati kohutavalt halb olnud, seega meeldisid mulle rohkem taolised ained nagu inglise keel, kunst ja muusika.
Kuhu tahaksin reisida? 
Itaalia, Hispaania, Island, Portugal
Hetke seisuga lemmik laul? 
James Bay – Let it Go
Lemmik film?
näiteks “Deja vu”, “Slumdog Millionaire”  või “The Intouchables”
Lemmik toit? 
Ahjus küpsetatud lõhe seentega kooreses kastmes, yummmmy!
Lemmik raamat? 
See on keeruline küsimus. Väiksena lugesin muidugi kõik Harry Potteri raamatud mitu korda läbi. Suuremana on mulle meeldinud näiteks “To Kill a Mockingbird”.
Mis ma täna teen?
Kohe hakkan kooki küpsetama, sest täna on mu isa sünnipäev. Õhtul vaatan muidugi eurovisiooni, sest ma olen natuke eurovisiooni friik, mis siis, et 70% lauludest on kohutavad.

Siit see random Q&A oma lõpu leiab, kui kellegil on veel mõni põnev küsimus mulle esitada, siis ootan huviga. :)

0 comments

Leave a reply