Mõni ehk mäletab, et natuke aega tagasi rääkisin ma ühes postituses kuidas ühel tavalisel hommikul ärkasin, läksin endale teed tegema ja siis juhtus ootamatult üks paha lugu mu seljaga. Ei mäleta? Pole hullu, võid siit lugeda.

Ma kirjutasin seal, et määrisin enda seljale valuvaigistavat geeli ja probleem tundus olevat haihtunud. Tõesti, mõni aeg ei tundunudki midagi valesti olevat, kuid umbes nädala pärast tuli valu tagasi. Hommikuti oli selg normaalne aga mida rohkem ma päeva jooksul püsti seisin ja raskeid asju käes hoidsin, siis seda valusam õhtuti selg oli.

Tõenäoliselt tekkiski see probleem seetõttu olen aegajalt pidanud päris raskeid asju tassima, kui olen näiteks kellegile koju värvima läinud (no worries, mul on nüüdseks tuus ratastel kohver)

Õnneks tuli mulle appi minu lemmik massöör Greete. Kohe kui ma talle enda muret kurtsin, oli ta nõus tulema siin aasta lõpus oleval kiirel ajal kaks korda mulle massaaži tegema ja andis mulle veel võimlemisharjutused mida teha. Peale seda hakkas selg aina vähem muret tegema ja nüüdseks on valu peaaegu täiesti kadunud, ainult vahel annab tunda. Seega aitäh, parim massöör Greete!

0 comments

Leave a reply