1. Rich Pure Luxury Intense Moisture shampoo – see ei ole esimene ja ilmselt ka mitte viimane kord kui seda šampooni kasutan. Mulle meeldib, et ta on mõnusalt niisutav, puhastab mu juukseid õrnalt, aga siiski piisavalt. Lõhn on huvitav, aga mitte halb. Natuke nagu mehine, aga mitte häirivalt.

Vähemalt mitte minu jaoks. Hinnaklassilt on samuti madalam kui paljud teised salongitooted, mis on rahakotile positiivne.
2. Goldwell Rich Repair Thermo Leave-in Treatment – kasutan seda alati enne föönitamist. Ma püüan küll mitte väga tihti fööni kasutada, aga vahel kui väga kiire on siis pigem föönitan juuksed kuivaks, kui märja peaga välja lähen. Vahel ma näiteks palsamit ei kasuta ja pihustan hoopis seda juustele, sest see on ka väga niisutav ja ei tee juukseid raskeks.
3. Batiste Dry Shampoo tumedatele juustele – no Batiste kuivšampoonidest ma olen varem kirjutanud siin. Viimati siis soetasin endale tumedatele juustele mõeldud versiooni. Töötas sama hästi kui eelmised mida proovinud olen, aga see annab natuke pruunikat tooni ja pesus käies jääb dušikabiin natuke pruunikaks. Seega ma järgmine kord ilmselt lähen tagasi originaali juurde või proovin mõnda uut, sest neid on ju nii palju erinevaid.
4. Paul Mitchell Super Skinny Serum –  nii mõnus lõhn on sellel ja jätab juuksed mõnusalt siidiseks. Mul muidugi on juba üsna sirged juuksed ja mitte väga kahused, aga nii palju kui ma kuulnud olen, siis kõik kiidavad seda toodet.

 

2 comments

Hanna Kristiina Liht

Nii vahva, et oled kirjutama hakanud..keep going!

    marisoigemeel

    Ooo, tore kuulda kui keegi loeb kah. Pole väga julgenud promoda, et siin niiviisi kirjutan, hihi, nii tore! :))

Leave a reply