Minu sisemine looduslaps ärkas üles ja meisterdas endale lillepärja. Olin juba ammu silmanud neid kauneid suviseid pilte, mil naistel ilutsevad juustes lilled. Ja siinkohal ei pea ma silmas neid snapchati lillepärja filtriga pilte. :P

Veel ägedam oleks muidugi kui tegemist oleks päris lilledega, aga kui on vaja, et pärg kauem vastu peaks siis tuleb kasutusele võtta kunstlilled, mis tegelikult pildil näevad ka väga tuusad välja!

Kus kohast ma selle kraami sain? Kunstlilled sain Koduektrast ja Prismast. Traadi, mille peale lilled kinnitasin sain samuti Koduekstrast. Kleeplint ja käärid olid kodus olemas.

Töökäik on lihtne, tuleb lilled meelepäraselt traadile paigutada ja need sinna kleeplindiga kinnitada. Tavaline läbipaistev kleeplint töötas küll täitsa hästi, aga järgmine kord kasutaksin rohelist floristide teipi, mis peaks vist lillepoodidest saadav olema äkki (?).

Suvise vihmasabina saatel oli seda ülimalt mõnus meisterdada.

Aga täna täpselt aasta tagasi oli kõige ägedam päev, mil mul oli seljas kõige ilusam valge kleit ja käekõrval kõige parem sõber ja ümberringi kõige toredamad pere ja sõbrad. Ehk täna me saame enda vatipulma tähistada, mis on siis esimese pulma-aastapäeva sümboliks – jehuu!

2 comments

Anx

Hei armsad Maris ja Risto! Soovin, et teil on olnud ilus pulma-aastapäev! Kallistame palavalt! A ja F

    Maris Niinemets

    Täname armsate soovide eest ja kallistame vastu! ♡

Leave a reply