Ma ei ole kunagi suutnud ennast lahterdada ei hommiku- ega ka õhtuinimeseks. No esimene neist ma kindlasti ei ole, sest varajane ärkamine on minu jaoks üsna vastumeelt. See on puhas kohusetunne mis mind üles ärkama sunnib. Hea, et mul seegi üsna normaalsel tasemel on!

Samas ei ole minust ka õhtuinimest, sest nemad peaksid ju suutma vabalt kaua üleval olla, aga keskköö on minu jaoks piir ja enamasti poen kella 23ks kindlasti voodisse. Ju ma siis olen päeva inimene, kui selline variant ka eksisteerib?

Aga see selleks! Kuna minu hommikud kulgevad väga aeglases rütmis, on minu jaoks väga oluline hommikusöök, mis ei saa kunagi vahele jääda, sest muidu ma lihtsalt ei tööta. Ning viimasel ajal olen ma natuke loovamaks läinud selles osas mida hommikuti süüa. Vanasti sõin ma alati ühe võileiva ja ühe kohukese aga nagu me teame, siis see ei ole hea kui sa sööd koguaeg ühte ja sama asja vaid söögikorrad peaksid olema vaheldusrikkad, et saada erinevaid vitamiine ja toitaineid.

Viimasel ajal on üks minu suureks lemmikuks avokaado, mis sisaldab hulgaliselt vitamiine ja mineraale. Ma ei hakka neid täpsemalt loetlema, sest kindlasti te juba teate neid või kui ei tea siis internetist saate selle kohta infot. Üks väga lihtne viis kuidas enda võileivad tervislikumaks muuta, on laotada sinna peale hulgaliselt avokaado lõike. Mhmm – ja see on nii maitsev! Kuigi esimest korda kui ma avokaadot sõin tundus see mulle maitsetu – see lihtsalt võtab natuke harjumist.

Nagu ikka oleme me uue aasta alguses väga entusiastlikud kõike paremini tegema ja mõned teist on kindlasti andnud lubaduse, et te toitute sellel aastal tervislikumalt. Minu jaoks on see ka pidev võitlus endale meelde tuletada, et toitumine on kõige alus. Ükskõik kui head kosmeetikatooted meie riiulitel ei oleks, nendest pole kasu kui meie toitumine pole hea ja tasakaalustatud.

Lihtsalt väike sissejuhatus sellele, et ma mõtlesin, et jagan siin lähinädalatel veel mõndasid hommikusöögi retsepte/ideid ja lisaks need avokaado võileivad olid lihtsalt nii ilusad, et ma pidin neid pildistama ja noh, midagi pidin ju juurde ka kirjutama, hehe.

0 comments

Leave a reply