Algselt tundus retsepti lisamine siia natuke kohatu, sest ma ei tee ju toidublogi. Kuid kui ma mõtlesin sellele, et toitumine, piisav vedeliku tarbimine ja liikumine mängivad meie juuste ja naha heaolus samamoodi suurt rolli nagu õigete hooldusvahendite kasutamine, otsustasingi, et siiski võiksin ka jagada enda ‘üritusest’ toituda tervislikult.

‘Üritusest’ seetõttu, et ma kindlasti ei ole selles veel super osav. Vahel ikka söön näiteks juustusaia või vahukoore kooki. :| Samuti pean endale näiteks pidevalt meelde tuletama, et ma vett jooksin. Ma lihtsalt unustan ära. Meelde tuleb alles siis kui tunnen väsimust või pea hakkab valutama.

Ma usun, et tervislik(um) toit saab ka olla maitsev ja peabki olema. Seda konkreetset retsepti märkasin kusagil ajakirjas, nipiraamatus äkki. Seal oli kirjas “riisikräkkeri pitsad” (või midagi taolist) ja kui kusagil mainitakse pitsat, siis see saab kohe mu tähelepanu, sest kellele ei maitseks pitsa?!

KOOSTISOSAD:
riisivahvel
ketsup 
brokkoli/shampinjonid
riivjuust

Valmistamine on imelihte! Määrid riisivahvlile ketsupit. Asetad peale brokkoli või shampinjonid (või siis mõlemad). Seega puistad üle riivjuustuga ja libistad need ahju. 

Minu nahk on küll märgatavalt mõjutatud sellest mida ma söön. Juuste puhul ei ole see efekt nii ruttu näha, aga nahk reageerib küll koheselt. Kas teadsite, et näiteks 100 grammis brokkolis on tervelt 89,2mg C-vitamiini. Võrdluseks sidrun, kus on näiteks 100 grammis 53mg C- vitamiini. Praegusel gripihooajal kulub igati ära!

0 comments

Leave a reply