Mulle tundub, et ma täna öösel küll hästi und ei saa, sest et homme (juba homme!) on allpool pildil oleva neiu pulmad. Mul on tunne nagu ma oleksin praegu rohkem ärevil kui päev enne enda pulmi, kuigi tegelikkuses ma tõenäoliselt olin enne enda pulmi pigem kabuhirmus kui ärevil.

Pühapäeval oli Angela tüdrukuteõhtu, kus me panime ta enne abieluranda sõudmist proovile.

Muideks, ma vist enda omast ei olegi siin kunagi kirjutanud, sest et ma ei ole enda tüdrukuteõhtust pilte näinud (siinkohal väike vihje kellegile kellel neid on, et võib julgelt neid mulle saata). Ma juba ühtegi pildivaba postitust ei tee ju.

Mul ei ole ka kunagi olnud au kellegi tüdrukuteõhtu korraldamise eest vastutada, aga see tundub päris keeruline ettevõtmine olevat. Ikkagi sündmus, mis juhtub ükskord elus. Mul on enda omast nii head ja soojad mälestused. Ma arvan, et see oli nii minulik kui üldse olla saab – selline rahulik ja tsill. Seega kui ma kunagi peaks korraldama, siis ma lähtuks ilmselt enda tüdrukuteõhtust ja sellega on latt juba päris kõrgele seatud.Aga pühapäeval algas meie päev energilise Vogue Femme tantsutrenniga, millest mina kahjuks või õnneks osa ei saanud võtta. Ma lihtsalt oleks selles nagunii jube halb olnud. Pärast seda andsime tulevasele pruudile linnapeal mõned ülesanded, mis talle üldse keeruliseks ei osutunud. Üks neist oli näiteks Raekoja platsis jooga tunni läbiviimine.

Ülesanded täidetud, suundusime tühjade kõhtudega Bollywood restorani sööma. Pärast õhtusööki lippasin mina rongi peale aga osad läksid veel edasi istuma ja klubitama.  Õhtu koosnes väga suurel määral tantsimisest, sest Angela armastab tantsimist!

Ma arvan, et tüdrukuteõhtu puhul on kõige olulisem see, et peategelane saaks seda päeva 100% nautida ja unustada mõneks hetkeks ära kõik need pulma korraldamisega seotud mured.


Järgneval päeval oli mul tervis natuke halb. Ma ei tea kas ma sõin midagi, mis mu organismile ei sobinud või siis püüdsin mõne viiruse kinni, igatahes mõne päeva olin natuke rivist väljas. Õnneks salongis sain ikkagi käidud ja keegi ilma (lõpu)soenguta ei jäänud!

Aga homme tuleb kindlasti üks põnev päev ja ma nüüd püüan leida endale midagi mida oleks sobilik pulma selga panna ning mis mu seljas hetkel ka normaalne välja näeks. Ma ausalt öeldes ei saa enam aru, kuidas mul enne sai olla keeruline endale välja minnes riietust leida. Mitte, et mul alati oleks olnud aga vahel tuli sellist situatsiooni ette küll. Mis saab olla keerulist kui kõik kapis olevad riided mahuvad selga?!


0 comments

Leave a reply