See postitus on erandkorras suunatud rohkem meestele või siis naistele kes ostavad ise enda meestele šampooni. Eks ole ju jõulud tulemas ja vaja kingitusi osta enda lähedastele, sealhulgas ka enda isadele, vendadele, poegadele jt. Seega mõni aeg tagasi ostsin Ristole katsetamiseks kolm meestešampooni ja käskisin tal neid väga hoolikalt ja tähelepanelikult kasutada, et ta hiljem saaks neid üksteisega võrrelda. Altpoolt saategi lugeda temapoolseid kommentaare nende kolme šampooni kohta.

Natura Siberica juuksekasvu soodustav aktiivšampoon “Beluga” (4.45 €) – Šampooni koostises on unikaalne ja hinnaline komponent – beluuga kaaviari ekstrakt. Kaaviar on rikkalik oomega-3 rasvhapete, valkude, vitamiinide ning mikroelementide allikas. See stimuleerib juuksekasvu, tugevdab juuksesibulaid, toidab ja niisutab juukseid. Metshumal puhastab efektiivselt peanahka, tugevdab vereringet ja parandab juuste struktuuri. B-vitamiin toidab ja turgutab juuksejuuri ning muudab need vastupidavaks ja tugevaks. Puhas tauriin on võimas energiaallikas, mis ergutab juuksesibulaid, annab juustele elujõudu ja stimuleerib uute juuste kasvu. 

Lugedes esimest korda selle pudeli pealt, mida see sisaldab, olin pisut segaduses – mis mõttes pannakse kaaviari ka šampoonide sisse? Mida veel?

Lõhn on päris huvitav, omapärane. Meenutab mingeid meeste lõhnaõlisid, kuid samas on lõhn hästi tundmatu. Just nimelt šampooni mõttes. Kui alguses ma ei osanud arvata midagi konkreetset selle lõhna kohta, siis pikema kasutamise peale hakkas see just meeldima.

Šampoon ise on väga mõnus. Piisavalt väikese kogusega tekib mõnus kogus vahtu juuste pesemiseks. Vahused juuksed on pehmed ja ei kleepu omavahel kokku, sõrmed ei jää kinni.

Mulle üldiselt on meeldinud Natura Siberica tooted ja ka see ei vedanud alt. Pudel ise on lihtne, ilus ning musta värvi, mida ei ole just paljudel šampoonidel.

WOODY’s parabeenivaba šampoon (10.50 €) – Koostis on rikastatud protamiin B5, aaloe, ingveri ja E-vitamiiniga, mis aitavad leevendada ärritust. Proteiinid ja aminohapped taastavad juuste kohevuse ja tugevuse.

Oh, selle lõhn on küll hea. Ja värvus on lahe – selline kuldne toon. Kui see pudel näeb eriti lihtne välja, siis selles kumab mingit kallidust või kvaliteeti. Ma ei tea miks täpsemalt, aga võib-olla just selle kuldse tooni tõttu.

Igapäevane šampoon. Mulle justkui sobiv. Küll aga mulle miski ei klappinud selle šampooni puhul. Kohati ei tekkinud üldsegi vahtu ning hõõrusin lihtsalt pead; või pidin panema hulgaliselt šampoooni. Siis kui sain juuksed kenasti vahtu, mis mulle meeldib, siis tekkis järgmine probleem – juuksed otsekui kleepusid omavahel kokku ja sõrmed jäid nendesse kinni. Selline kilejas tunne.

Aga lõhn on hea.

RICH piparmündilõhnaline šampoon&dušigeel (9.95 €)Piparmündilõhnaline šampoon ja dušigeel ühes, UV- kaitsega ja parabeenivaba.

See lõhn on vist kõige klassikalisem šampoonide hulgas – piparmünt. Nagu ka tavaliselt, siis piparmündi lõhnalistel šampoonidel on tihtipeale ka efekt, et otsekui jahutab peanahka. See on mulle alati meeldinud, teeb sellise mõnusa tunde. Kui šampoon kipub aegajalt minema silma, siis see šampoon ebameeldivustega tagasi ei hoia.

Selle šampooniga tundsin ka seda, et pärast pesu on juuksed eriti pehmed. Ilmselt just piparmündi tunnus.

Toimib kenasti – vaht on mõnus ning juuksed ei jää kinni. Juukseid puhtaks teevad vast kõik šampoonid.
Kui Natura Siberica või RICH šampooni kasutamisel tarbisin pudelid kenasti tühjaks enne uue kasutusele võttu, siis Woody’se omaga hakkasin juba lõpus vaikselt sohki tegema ja läksin järgmisele üle. See lihtsalt ei klappinud mulle. Ka juukseid oli imelikum pärast sättida vahaga.

RICHi šampoon toimis ja oli väga mõnus, aga see kõik on nii tavaline kooslus ning seepärast võib-olla ei tekitanud vaimustust.

Natura Siberica jäi silma oma erilisuse ning huvitavuse poolest. Väga meeldis see – kindlasti kasutaksin nendest kolmest seda kõige meelsamini.

0 comments

Leave a reply